יומן ארועים

Bookmark and Share
למקומות, היכון, צ"א: מרוץ חיל-האוויר פורסם בתאריך 07.11.2018
תגיות: ספורט , מפקד חיל-האוויר , משפחת חיל-האוויר
גם הגשם לא יעצור אותנו: למרות הטפטופים הגיעו השבוע (ב') אנשי מנהלה, לוחמים, טכנאים ואנשי צוות-אוויר לבסיס הטכני על-מנת להשתתף במרוץ חיל-האוויר התשיעי. כ-1190 משתתפים לקחו חלק במרוץ, החליפו את מדי החיל בבגדי ספורט, את נעלי הצבא בנעלי ספורט, ויצאו לדרך
טל בן-נאה

גם הגשם לא יעצור אותנו: למרות הטפטופים אנשי מנהלה, לוחמים, טכנאים ואנשי צוות-אוויר הגיעו השבוע (ב') לבסיס הטכני על-מנת להשתתף במרוץ חיל-האוויר התשיעי. כ-1190 משתתפים לקחו חלק במרוץ, החליפו את מדי החיל בבגדי ספורט, את נעלי הצבא בנעלי ספורט, ויצאו לדרך.


צילום: מייק יודין

מפקד חיל-האוויר, אלוף עמיקם נורקין, הזניק את משתתפי המרוץ בקטגוריות השונות: ריצת 10 ק"מ תחרותית, ריצת 5 ק"מ תחרותית, ריצת 5 ק"מ עממית ומקצה 'מעבירים את זה הלאה' שארך 4 ק"מ.


צילום: מייק יודין

שומרים על קשר עין
הם עמדו על קו הזינוק מתוחים, חיכו להזנקה ויצאו לדרך כשבליבם תקווה - לנצח במרוץ. בין שלל המתחרים רצו גם חברי קבוצת "קשר עין", קבוצת הריצה לליקויי ראייה ועיוורים. את הקבוצה מוביל רס"ר אהרון מרציאנו מבסיס צריפין. "זו הפעם החמישית בה אנחנו מתחרים במרוץ חיל-האוויר", התגאה רס"ר מרציאנו. מפקד חיל-האוויר העניק מגן הוקרה לחיים שושה (66), אחד הרצים העיוורים שרץ היום עשרה ק"מ.


צילום: מייק יודין

"אנו פותחים את חודש האימון הגופני", הכריז סא"ל כפיר ביטון, קצין אימון גופני חילי. "כושר זה אושר ויש הרבה משמעות לתפקיד שלנו כקציני אימון גופניים. אנו מאמנים בעלי תפקידים משלל המערכים, המון משאבים מושקעים בנושא הזה". במסגרת חודש האימון הגופני יתקיימו בהמשך החודש אליפויות כושר קרבי.


צילום: מייק יודין

לאחר שהסדירו נשימתם, שתו מים ואכלו, הגיע רגע ההכרזה על המנצחים. במקצה ריצת 10 ק"מ זכו סרן נ', נווטת קרב המשרתת כקמ"ד אימוני קרב בלהק-אוויר ורס"ן ג', קצין אימון גופני ביחידת הקומנדו "שלדג".