יומן ארועים

Bookmark and Share
חוגגים בר-מצווה: אפרוחי חיל-האוויר בפלמחים פורסם בתאריך 29.05.2014
תגיות: בר מצווה , אפרוחי חיל-האוויר , בסיס פלמחים , רלכ"א , משפח"א , ענף נפגעים
בכל שנה חוגג חיל-האוויר עם "אפרוחי חיל-האוויר", נערים ונערות ממשפחות שכולות, את הגעתם לגיל המצוות. השנה הם הכירו מקרוב את בסיס פלמחים ואף התנסו בגיחה בסימולטור. "עבורי, האירוע הזה הוא התגלמותו של המונח משפחת חיל-האוויר"
נעמי צורף

השנה בה בנים ובנות מגיעים לגיל מצוות עמוסה חגיגות: מסיבה משפחתית, חגיגות עם חברי הכיתה, טיול לחו"ל או חוויות אקסטרים שונות. במשפחת חיל-האוויר מקפידים לחגוג בכל שנה עם "אפרוחי חיל-האוויר", נערים ונערות, אחים וילדים, ששכלו את יקיריהם ששרתו בתפקידים שונים בחיל וחוגגים השנה את הגעתם לגיל מצוות באירוע מיוחד בבסיס פלמחים. השנה, זכו האפרוחים הצעירים להכיר מקרוב את טייסת ה"חרב המתהפכת" על משימותיה ופעולותיה, לטייל בג'יפים בשמורת הטבע, ללמוד על תפקידם והכשרתם של מטיסי החוץ בבית הספר לכטב"ם ואף ולהתנסות בגיחה בסימולטור של טייסת מאמני הכטב"ם והמסוקים. באירוע נכחו גם מפקד הבסיס תא"ל יואב לאור וראש להק כוח אדם תא"ל דוד ברקי.

"עבורי, האירוע הזה הוא התגלמותו של המונח משפחת חיל-האוויר, אתם סיבת הסיבות להתכנסותנו כאן יחד ואנו מחבקים אתכם בחום", אמר נרגש האלוף (במיל') הרצל בודינגר שמכהן היום כיושב ראש עמותת חיל-האוויר. תחושת המשפחתיות הבולטת בחיל-האוויר מלווה את אנשיו מזה שנים רבות . זוהי אחת הסיבות שעבור אנשי החיל הקשר ההדוק עם המשפחות השכולות כל כך ברור מאליו והם תמיד מתקבלים בברכה בבסיסי החיל ובאירועים השונים בטייסות וביחידות.

"התכנסנו כדי לחגוג אתכם את כניסתכם למועדון הגדולים. מעתה, אתם בוגרים ומחויבים למסורת ולעם", אמר להם סא"ל חגי ולוסקי, הרב הראשי של חיל-האוויר. "אין כוחנו אלא באחדותנו", הוסיף. חשיבות הקשר בין המשפחות השכולות וחיל האוויר עולה אף יותר דווקא בעיתות שמחה, ענף נפגעים האמון על אירועים מסוג כזה ועל הקשר עם המשפחות השכולות בפרט דוגל בכך שחשוב לשמוח יחד ולתת מקום ותשומת לב גם לחיים על מנת לצבור כוח ולהתחזק.

 
1 | 2 | 3 | 4
 
במשפחת חיל-האוויר מקפידים לחגוג בכל שנה עם "האפרוחים" - נערים ונערות, אחים וילדים, ששכלו את יקיריהם
במשפחת חיל-האוויר מקפידים לחגוג בכל שנה עם "האפרוחים" - נערים ונערות, אחים וילדים, ששכלו את יקיריהם