יומן ארועים

Bookmark and Share
תגיות: ספורט , טקסים ואירועים
במרכז חודש הבריאות והכושר שיפתח השבוע בצה"ל, עומדת המטרה: להעלות את המודעות ואת הכושר הגופני של קציני וחיילי הצבא. בחיל-האוויר מקפידים על כושר כל השנה והמודעות לנושא הולכת וגוברת
איתי איתמר

הנה הגיע הזמן המכונה "אחרי החגים". לאחר חודש של חגיגות, מאכלים והרבה מנוחה, זה בדיוק הזמן למתוח שרירים, לחמם מפרקים ולהשיל את הקלוריות והקילוגרמים שנצברו עם כל ארוחת חג.

בדיוק לשם כך חשבו בצה"ל על יופי של פתרון: ב-5 באוקטובר תתקיים אליפות צה"ל למפקדים, שתהווה פתיחה רשמית של חודש הבריאות והכושר בצה"ל.

במהלך החודש ייערכו פעילויות רבות בצה"ל ובחיל-האוויר בפרט, על-מנת להעלות את המודעות לאימון גופני, שמירה על בריאות ותחרויות שמטרתן לפתח את רמת הכושר של חיילי, קציני ונגדי צבא ההגנה לישראל, תוך יצירת שגרה נכונה והכנה פיזית ומנטלית מוקדמת.

חיל-האוויר שומר על כושר ומוכיח זאת פעם אחר פעם. רק לאחרונה זכתה נבחרת חיל-האוויר בכדורסל בתואר אלופת צה"ל וקיבלה את גביע הרמטכ"ל. אם לא די בכך, גם מפקד חיל-האוויר, האלוף עידו נחושתן, הוכתר כ"אלוף הקליעות" כשקלע 12 נקודות בזמן של דקה וחצי. לפני כשלושה שבועות התקיים יום ספורט לצוותי האוויר, בו הפגינו המשתתפים יכולות וכישורים גבוהים בענפים רבים.

"התרבות הזו אופיינית מאוד כיום בחיל", אמר בח"ק סא"ל צביקה פלג, ראש ענף אימון גופני בחיל. "דרך התחרות וההישגיות שומרת היחידה על כושר גופני וזה תורם גם לגיבוש הארגון".

מוכנים. היכון . צא!

 
1 | 2
 
צילום: כרמל הורוביץ
צילום: כרמל הורוביץ