יומן ארועים

Bookmark and Share
ממריאים בנגב פורסם בתאריך 04.08.2010
תגיות: בסיס נבטים
פתיחתו של הבסיס הגדול ביותר של חיל-האוויר נרשמה כבר לפני כמעט שנתיים, ולאחרונה נחשף הסלוגן החדש של הבסיס המאכלס טייסות מהמערכים השונים. עכשיו יש לנבטים יעוד, חזון, ערכים - וגם סמל חדש
גל גולדשטיין

על המדבקות על צדי מכוניות בסיס נבטים, השלטים שתלויים סביב, החתימות שמלוות את שמם של אנשי הבסיס בהודעות הדואר והכריכות שעוטפות את המחברות החדשות, אפשר לראות את אותן המילים: ממריאים בנגב.
באירוע סיום התקופה האחרון שהתקיים בבסיס הושקו הסלוגן והסמל החדשים כחלק מתהליך עיצוב "תעודת הזהות" החדשה בה מוגדר ייעודו, חזונו והערכים המרכזיים לפיהם פועל הבסיס.

"הסלוגן מבטא את הסיפור הייחודי של בסיס נבטים והמשרתים בו", אומר מפקד הבסיס, תא"ל ע'. "הוא מגלם הבטחה והגשמה של החזון, אליהם כל אחד ואחת יכולים להתחבר ומשקף מגוון של פעולות ייחודיות וסממנים שונים. הסלוגן מבטא טווח רחב של הזדמנויות להזדהות ולחיבור, מהרמה הלאומית הקולקטיבית של מימוש החזון הציוני של ישוב הנגב, ועד לרמה האישית - התקדמות ופיתוח באופן אישי".

את סמל הסלוגן עיצבו שתיים מנשות אנשי הבסיס, האחת יועצת שיווקית והשנייה מעצבת גרפית. עם השקתו הוא יחליף את הסלוגן "רוח נבטים" שליווה את בסיס נבטים טרם השתכנו בו טייסות התובלה הכבדה וכן יחליף את הסלוגן שליווה את בסיס לוד "אין מקום רחוק מדי, אין משימה קשה מדי".

"ממריאים בנגב" אמנם הפך בימים אלה לסמל וסלוגן אך יום יום ממריאים בנגב הקרנפים, הראמים, מטוסי הנחשון ומטוסי הנץ ומסמלים בעשייתם את התגשמות חזונו של בן-גוריון.