יומן ארועים

Bookmark and Share
הוענקו תעודות לנגדים מצטיינים פורסם בתאריך 07.07.2005
ערן בלכר

אתמול (רביעי), ה-6 ביולי, נערך בבסיס חיל-האוויר שדה-דב טקס קבלת פנים לנגדים מצטיינים מחיל-האוויר. הטקס נערך בראשות מפקד חיל-האוויר, האלוף אליעזר שקדי.

בטקס נכחו גם ראשי להקים ומחלקות ומפקדי טייסות ויחידות בחיל-האוויר, אשר באו לחלוק כבוד ל-49 הנגדים והנגדות המצטיינים, שנבחרו כמדי שנה על סמך המלצות מפקדיהם ועל-פי החלטת וועדה מטעם מחלקת הסגל.

באירוע הוענקו תעודות הוקרה ותשורות למצטיינים מידי מפקד חיל-האוויר, שנשא דברים ואמר: "להצטיינות של כל אחת ואחד מכם יש משמעות עמוקה ביותר וכראייה לכך ההכרה וההוקרה לה אתם זוכים היום מכל מפקדי החיל. המשמעות שלה היא בעיקרה משיכת כל הארגון כלפי מעלה. אין לי ספק, שאתם מהווים דוגמא ומופת במקומות שאתם משרתים בהם ושכל מי שמסתכל עליכם שואב מכם דוגמא. אתם ראויים להערכה רבה על עשייתכם בהווה ובעתיד. המשיכו להיות האש שלפני המחנה".

את דבר המצטיינים נשא רס"ב יורם יוסף, מפקד מחלקת מולטימדיה בבית-הספר הטכני בחיפה, ואת הטקס כולו ליוותה להקת חיל-האוויר.

רס"ב גבי סיקסיק, המשרת בחיל 23 שנה ומשמש כיום בחזקת קצין אחזקה בגף שירותי-קרקע בבסיס רמון, מעביר את התחושות: "אני אוהב את חיל-האוויר, את העבודה שלי ואת החיים עם אדרנלין גבוה. הדבר החשוב ביותר בעיניי, לצד העבודה המקצועית, הוא לדאוג ולטפל בחיילים שלי. בזכות הגורם האנושי האיכותי מצליחים לבצע את כל הדברים הגדולים והמורכבים עליהם שומעים בחדשות. ה'דלק' שלי לפעילות הוא ההכרה וההערכה שחיל-האוויר מעניק למצטייניו".

 
1 | 2 | 3
 

מפקד חיל-האוויר, האלוף אליעזר שקדי מעניק תעודת הצטיינות לרס"ב גבי סיקסיק. צילום: אנסטסיה אנפילובה